Przygotowanie do I.Komunii św.

Roczny plan przygotowania dzieci do I. Komunii św.  w parafii ZGODA

 

Bardzo proszę rodziców o obecność na kwartalnych spotkaniach w ciągu roku, które odbywać się będą w piątki po wieczornej mszy św:

27 października; 8 grudnia; 27 stycznia; 22 marca; 20 kwietnia; 4 maja; 11 maja; 18 maja

Oprócz tych spotkań w kościele, dzieci przeżywać będą obrzędy poszczególnych etapów przygotowania do Komunii św. A są to:

 

7 października, 17.15   włączenie w Dziecięcy Żywy Różaniec i uroczyste wręczenie różańców

8 grudnia, g. 18.00        oddanie dzieci pod opiekę Niepokalanej i wręczenie medalika NMP

  1. stycznia g. 18.00 pokłon Dzieciątku Jezus i wręczenie książeczek do nabożeństwa

26 stycznia, g. 18.00            poświęcenie świec komunijnych

22 marca, g. 16.00        droga krzyżowa dzieci komunijnych

 

21 kwietnia g. 10.00            I. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:     g. 10.00 - kl. b,d,e;    g. 11.30 - kl. a,c, dzieci wczesnokomunijne

 

7 maja     g. 17.15          poświęcenie strojów komunijnych

11 maja g. 17.30           pierwsza próba przed uroczystością komunijną               

18 maja g. 17.30           druga próba przed uroczystością komunijną

 

19 maja g. 10.00                   SPOWIEDŹ ŚWIĘTA     g. 10.00 - kl. b,d,e;    g. 11.30 - kl. a,c, dzieci wczesnokomunijne

 

20 maja g. 9.30                    I. KOMUNIA ŚW. klas 3 b, d, e

                      11.30                    I. KOMUNIA ŚW. klas 3 a, c, oraz Wczesna Komunia        
                     16.00                   nabożeństwo popołudniowe

 

21-26 maja g. 17.30    BIAŁY TYDZIEŃ: nabożeństwo majowe i msza św. z Komunią św.

 

31 maja g. 8.00             Procesja Bożego Ciała dzieci w strojach komunijnych

                        pielgrzymka dzieci komunijnych do Leśniowa i Piekar Śl. /termin będzie podany/

 

 

LISTA DZIECI ZGŁOSZONYCH DO I. KOMUNII ŚW. W 2018 R.

 

Aleksa

Patryk

Aleksandrowski

Dominik

Antecki

Konrad

Augustin

Piotr

Babiarz

Oliwia

Balcarek

Łukasz

Bohn

Wiktor

Budzejko

Laura

Cała

Oliwier

Ceglarek

Dawid

Czoik

Paweł

Czop

Marcel

Darowski

Kamil

Dobruchowska

Oliwia

Drożdż

Wiktor

Dubiel

Dudek

Karol

Emilia

Duma

Wiktoria

Durasiewicz

Oliwier

Dyla

Tomasz

Figura

Julia

Graban

Michalina

Grześkowiak

Martyna

Gwóźdź

Szymon

Gwóźdź

Marta

Hadasz

Julia

Hadryś

Dawid

Hetmańczyk

Julia

Ignaciuk

Nadia

Jagusz

Alicja

Janas

Nina

Janiczek

Aleksandra

Janik

Monika

Jojko

Dominik

Kaczmarczyk

Igor

Kaczmarczyk

Laura

Kania

Mikołaj

Karkus

Alan

Kawczyński

Łukasz

Kępczyńska

Zuzanna

Klimek

Kamil

Kochlik

Urszula

Kopera

Korbaś

Mateusz

Dorian

Korus

Kacper

Kozioł

Amelia

Kozioł

Blanka

Krauze

Mikołaj

Krauze

Mateusz

Kubicki

Szymon

Kucharski

Jan

Kukla

Mateusz

Kupny

Wiktor

Kusa

Julia

Lenart

Anna

Lipik

Paweł

Łaskarzewska

Nikola

Łyżwiński

Piotr

Masłowska

Natalia

Michalak

Jagoda

Milkiewicz

Bartosz

Milkiewicz

Szymon

Molerus

Dominik

 

 

Niciejewski

Bartosz

Niemiec

Julia

Niemiec

Maciej

Nowok

Tomasz

Nowotniak

Wiktoria

Ogryzek

Tomasz

Olek

Emilia

Pawlik

Nicola

Piątek

Natalia

Piesiur

Przemysław

Pockaj

Nikodem

Podgajny

Sebastian

Polita

Patryk

Postawa

Karolina

Potrykus

Sylwia

Przybycin

Zofia

Rachwol

Wiktoria

Rybstein

Milena

Rydlewski

Wiktor

Sikora

Karolina

Sikora

Szymon

Skupin

Natalia

Smolińska

Emilia

Sobczak

Wojciech

Sosnowska

Roksana

Sperlich

Nicola

Stefańska

Sandra

Stodołka

Julia

Styrc

Jakub

Szary

Adam

Szczerba

Oliwia

Szefer

Nikola

Szerszeń

Julia

Szędzielorz

Piotr

Szweda

Bartosz

Szymczykowska

Paulina

Szymik

Natalia

Święcicka

Oliwia

Tomala

Oskar

 

 

Trejderowska

Kinga

Ukleja

Jakub

Wawrzon

Dominik

 Wilk

Magdalena

Wolny

Anna

Woźniak

Mateusz

Wrodarczyk

Nicola

Wrona

Wiktor

Zając

Sebastian

Ziomek

Bartosz

 

DZIECI WCZESNOKOMUNJNE:

Wiktoria Rachwol

Urszula Kochlik

Bartosz Milkiewicz

Marta Gwóźdź

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)